Haber ALACAKAPI VE KARABAĞLAR MAHALLESİNE 2 MİLYON TL’LİK YATIRIM YAPIYORUZ

ALACAKAPI VE KARABAĞLAR MAHALLESİNE 2 MİLYON TL’LİK YATIRIM YAPIYORUZ

Tarih: 19.12.2016

Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Battalgazi İlçesi Alacakapı ve Karabağlar Mahalleleri’ne 10 Kilometre   kanalizasyon hattı ve 4 Kilometre yağmur suyu hattı  alt yapılacak.

 

DR.ÖZDEMİR:14 KM’LİK HAT ÇALIŞMASI YAPILACAK.


Çalışmalar hakkında bilgiler veren Genel Müdürümüz Dr. Özgür Özdemir,

“Battalgazi  İlçesi Alacakapı ve Karabağlar Mahallesi’ne Maliyeti 1.4 Milyon TL olan 10 Kilomertelik kanlizasyon hattı ve maliyeti 600 bin TL olan yağmursuyu hattı alt yapı çalışmalarının yapılacağını kaydetti. Dr. Özgür Özdemir, “Battalgazi İlçemize bağlı Alacakapı ve Karabağlar  Mahallesinde   kanalizasyon ve yağmursuyu alt çalışmalarımız devam ediyor. Her iki mahallemiz için toplamda 10 km kanalizasyon 4 km ise yağmursuyu hattı yapılacak.Şu ana kadar 1.5 km’lik kanalizasyon ve 1 km’lik yağmursuyu hattı yapıldı.Maliyeti 2 Milyon TL olan çalışmalarımız devam ediyor çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Alacakapı ve Karabağlar mahallesinin kanalizasyon ve yağmursuyu alt yapı sorunu çözülmüş olacak.Çalışmalarda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma Teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ