Haber 2018’İN İLK 7 AYINDA İÇMESUYU ALTYAPISINA 188 KİLOMETRELİK YATIRIM

2018’İN İLK 7 AYINDA İÇMESUYU ALTYAPISINA 188 KİLOMETRELİK YATIRIM

Tarih: 7.9.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz 2018 yılının ilk 7 ayında içmesuyu altyapısına 188 kilometre yatırım gerçekleştirdi.

“İçmesuyu Altyapı Çalışmalarımıza Hız Kesmeden Devam Ediyoruz”

            Altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Genel Müdürlüğümüz her geçen yıl çalışmalarına yenisini ekleyerek adından söz ettiriyor. 2018 yılı Temmuz ayı itibariyle gerçekleştirilen içmesuyu altyapı çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Genel Müdürümüz Sayın Ertan Mumcu, “Şehrimize sağlam ve modern altyapı inşa etmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Malatya’nın içmesuyu altyapısını güçlendirmek için yoğun mesailer harcıyoruz. Bu kapsamda 2018 yılının 7. Ayı itibariyle 188 kilometre içmesuyu hattı çalışması gerçekleştirdik. Malatyamızın Kaptaj’dan gelen temiz suyunu vatandaşlarımıza aynı katiyetle ulaştırma hedefiyle göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Malatya genelinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. özveriyle çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ