Haber 2018’İN İLK 7 AYINDA KANALİZASYON VE YAĞMURSUYUNA 113 KM’LİK YATIRIM

2018’İN İLK 7 AYINDA KANALİZASYON VE YAĞMURSUYUNA 113 KM’LİK YATIRIM

Tarih: 7.9.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz 2018 yılının ilk 7 ayında 113 kilometrelik kanalizasyon ve yağmursuyu drenaj hattı çalışması gerçekleştirdi.

“Kanalizasyon ve Yağmursuyu Hattı Çalışmaları Devam Ediyor”

MASKİ Genel Müdürlüğü şehrin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısını güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor. 2018 yılı itibariyle 7 aylık süreçte yapılan kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmalarıyla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu: “Malatya merkez Battalgazi ve Yeşilyurt İlçelerimiz başta olmak üzere 11 ilçemizde kanalizasyon, yağmursuyu drenaj hattı çalışması, parsel bacası yapımı ve parsel bacası yükseltme çalışmaları yaptık. 2018’in Temmuz ayı sonunda 113 Km kanalizasyon ve yağmursuyu hat çalışması gerçekleştirdik. Çevre ve insan sağlığını her daim önemsiyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. ” dedi.   

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ