Haber BOSTANBAŞI, ALACAKAPI VE BULGURLU’YA 5 BİN 650 METRELİK KANALİZASYON ALTYAPISI

BOSTANBAŞI, ALACAKAPI VE BULGURLU’YA 5 BİN 650 METRELİK KANALİZASYON ALTYAPISI

Tarih: 11.9.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon idaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü şehir genelinde kanalizasyon altyapı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamında Bostanbaşı, Alacakapı ve Bulgurlu mahallelerine toplam 5 bin 650 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı inşa edildi.

“Kanalizasyon Şebeke Yenileme Çalışmalarımız Devam Ediyor”

 

           Daha sağlıklı ve temiz bir çevre için çalıştıklarını ifade eden Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Altyapıya dair her sorunu çözüme kavuşturmak ve hemşerilerimizin refahını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaç olan mahallelere öncelik vererek şehrin tamamında çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz. Kanalizasyon altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Bostanbaşı, Alacakapı ve Bulgurlu mahallelerine toplam 5 bin 650 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı inşa etti. Kanalizasyon, içmesuyu ve yağmursuyu hattı inşa çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Hedefimiz kanalizasyon şebekesini yenileyerek gelecek nesillerimizin daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak” diye konuştu.

 

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ