Haber YAVUZLAR’IN KANALİZASYON VE İÇMESUYU HATTINI TAMAMLADIK

YAVUZLAR’IN KANALİZASYON VE İÇMESUYU HATTINI TAMAMLADIK

Tarih: 13.9.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Darende İlçesi Yavuzlar Mahallesi’ne bin 600 metrelik kanalizasyon hattı, 4 bin 600 metrelik ise içmesuyu hattı inşa etti.

Yavuzlar Mahalle Muhtarı Atacan İşleyen: “Yapılan çalışmalardan memnunuz”

Yavuzlar Mahallesi Muhtarı Atacan İşleyen çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada,  “Mahallemize MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 4 bin 500 metrelik içmesuyu hattı inşa ettik. Ayrıca bunun akabinde bin 600 metrelik de kanalizasyon altyapısı çalışmamız da söz konusu oldu.  Yapılan çalışmalardan memnunuz. Mahallem adına Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hacı Uğur Polat’a, MASKİ Genel Müdürü Sayın Ertan Mumcu’ya ve çalışmaları yürüten ekibe teşekkür ederim” dedi.

 

 

Ertan Mumcu: “Çevre Temizliği ve İnsan Sağlığını Önemsiyoruz”

Darende İlçesi Yavuzlar Mahallesi’de yapılan kanalizasyon ve içmesuyu çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Yavuzlar, Mahallesi’nde 4 bin 500 metrelik içmesuyu hattı, bin 600 metre de kanalizasyon hattı inşa ettik.  Daha yaşanılabilir ve gelecek nesillere daha sağlıklı bir Malatya bırakmak için MASKİ olarak şehrin her noktasında çalışıyoruz.  Çevre temizliği ve insan sağlığını daima önemsiyoruz. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ