Haber    GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTAN MUMCU, AKÇADAĞ MAHALLELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTAN MUMCU, AKÇADAĞ MAHALLELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tarih: 1.10.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, Akçadağ ilçesine bağlı Bayramuşağı ve Doğanlar mahallerinde yapımı planlanan yatırımlarla ilgili incelemelerde bulundu.

Genel Müdürümüz Mumcu: “Hedefimiz daha sağlıklı ve uzun yıllar hizmet verecek güçlü bir alt yapı

Malatya’nın en önemli kurumlarından biri olan MASKİ Genel Müdürlüğümüz, büyükşehire yakışır bir altyapı inşa etmek için çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Akçadağ’da yapımı planlanan yatırımlarla ilgili iki mahallede incelemelerde bulunan MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Akçadağ ilçemizin değişik bölgelerinde incelemeler yapmak için arkadaşlarımızla geldik. Bayramuşağı ve Doğanlar mahallelerinde yapmayı planladığımız yatırımların teknik bilgisini aldık. Yine muhtarlarımızla istişarede bulunduk. Verimli bir ziyaret gerçekleştirdiğimiz kanaatindeyim. Malatya ve ilçelerinde altyapı konusunda günlük hayatı sıkıntıya sokacak sorunları bertaraf etmek için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Akçadağ’ımızda da önemli yatırımlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Hedefimiz daha sağlıklı ve uzun yıllar hizmet verecek güçlü bir alt yapı” diye konuştu.  

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ