Haber 6 MAHALLEYE 4 BİN 220 METRELİK KANALİZASYON HATTI

6 MAHALLEYE 4 BİN 220 METRELİK KANALİZASYON HATTI

Tarih: 12.10.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz Muhtelif Mahalleler Kanalizasyon İhalesi kapsamında Meydanbaşı, Hanımınçiftliği, Orduzu, Selçuklu, Cafana ve Cumhuriyet Örnek mahallelerinde gerçekleştirdiği toplam 4 bin 220 metre uzunluğundaki kanalizasyon hattı inşa çalışmalarını tamamladı.

Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor

Vatandaşların refahı ve şehrin altyapı sorununu ortadan kaldırmak için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğümüz yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Malatya’nın içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattını yenilemek için özverili çalışmalar sergiliyor. Kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında Malatya merkez mahallelerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Merkezde mahallelerde gerçekleştirilen kanalizasyon çalışmalarıyla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “12.500 kilometrekarelik alana sahip Malatya’mızın her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı yatırımlarımız kapsamında Meydanbaşı, Hanımınçiftliği, Orduzu, Selçuklu, Cafana ve Cumhuriyet Örnek mahallelerinde toplam 4 bin 220 metre uzunluğundaki kanalizasyon hattı inşa çalışmalarımızı tamamladık. Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Hedefimiz kanalizasyon şebekesini yenileyerek gelecek nesillerimizin daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ