Haber POLATDERE’YE KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ

POLATDERE’YE KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ

Tarih: 18.10.2018

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğümüz (MASKİ), Doğu Anadolu Projesi (DAP) kapsamında Doğanşehir ilçesi Polatdere Mahallesi’nde 4 bin metrelik sulama borusu imalatı gerçekleştirerek, kapalı sistem sulama tesisi yaptı.

      Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde alt yapı yatırımlarına devam ediyor.
Bu kapsamda Polatdere Mahallesi’ne 4 bin metre uzunluğunda 600 bin TL maliyetli sulama borusu hattı ile 1 adet bent yapıldı.   

Genel Müdürümüz Ertan Mumcu : “Doğu Anadolu Projesi kapsamında önemli çalışmalara imza atıyoruz”

      Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Doğu Anadolu Projesi kapsamında önemli çalışmalara imza atıyoruz. Bu kapsamda Polatdere Mahallesi’ne 4 bin metre uzunluğunda 600 bin TL maliyetli kapalı sistem sulama tesisi ile 1 adet bent yapıldı. İlçemize daha önce de içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı anlamında önemli yatırımlar kazandırıldı. Bu anlamda çiftçilerimizi de önemseyen bir kurum olan MASKİ, ortak projelerle hayvansal ve tarımsal sulamaya da yatırımlar yapmaya devam ediyor. Arkadaşlarımız burada güzel çalışmalar gerçekleştirdi. Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kapalı sistem sulama tesisi hayırlı olsun” diye konuştu. 

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ