Haber 5 MAHALLEDE İÇMESUYU ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIK

5 MAHALLEDE İÇMESUYU ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIK

Tarih: 30.10.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, altyapı çalışmaları kapsamında Kuluncak Karıncalık, Hekimhan Karslılar ve Dikili, Arapgir Zorhap ve Arapgir Günyüzü mahallelerinde toplam 3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarını tamamladı.

“3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarımız tamamladık”

MASKİ Genel Müdürlüğümüz Malatya genelinde yaptığı altyapı çalışmalarıyla vatandaşlara daha sağlıklı hizmet ulaştırmayı hedefliyor. İçmesuyu hattı çalışmaları kapsamında birçok mahallenin içmesuyu altyapısını yenilendi.

 Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Altyapı çalışmaları kapsamında Kuluncak Karıncalık, Hekimhan Karslılar ve Dikili, Arapgir Zorhap ve Arapgir Günyüzü mahallelerinde toplam 3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarımız tamamladık. Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz sorunsuz ve uzun ömürlü bir altyapıyla geleceğe umutla bakabilmek. Ulaşamadığımız hiçbir mahalle kalmaması için çalışıyoruz. Bu çalışmalarda emeği geçen ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ