Haber 7 MAHALLEYE 6 BİN 600 METRELİK İÇMESUYU HATTI

7 MAHALLEYE 6 BİN 600 METRELİK İÇMESUYU HATTI

Tarih: 4.11.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak, altyapı çalışmaları kapsamında Kendirli, Erenli, Fırıncı, Bostanbaşı, Cumhuriyet, Suluköy ve Dolamantepe mahallelerine toplam 6 bin 600 metre uzunluğunda içmesuyu hattı yaptık.

“7 mahallemize 6 bin 600 metre uzunluğunda, 950 bin TL maliyetinde içmesuyu hattı yapım çalışmalarımızı tamamladık”

 

MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, Büyükşehir Malatya’ya yakışır, güçlü bir altyapı vizyonuyla,  altyapı hizmetleri noktasında şehrin ulaşılmadık tek bir noktasını bırakmamak için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.    

 

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Altyapı çalışmaları kapsamında Kendirli, Erenli, Fırıncı, Bostanbaşı, Cumhuriyet, Suluköy ve Dolamantepe mahallelerine toplam 6 bin 600 metre uzunluğunda içmesuyu hattı yaptık. 950 bin TL maliyetindeki altyapımız 7 mahallemize de hayırlı olsun. Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Altyapı hizmeti sorumluluk ve özveri isteyen bir iştir. Şehrimizin içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı noktasında elzem olan yatırım ve hizmetlerini hayata geçirmek en önemli görevimiz. Çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ