Haber NARMİKAN’IN İÇMESUYU HATTI TAMAMLANDI

NARMİKAN’IN İÇMESUYU HATTI TAMAMLANDI

Tarih: 6.11.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde alt yapı yatırımlarına devam ediyor. MASKİ bu kapsamda Arguvan İlçesi Narmikan Mahallesi’ne 4 bin 700 metrelik içmesuyu hattı yaptı.

Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “4.700 Metrelik İçmesuyu Hattı”

          Malatya’nın her noktasına ulaşarak altyapı yenileme çalışmaları yapan MASKİ Genel Müdürlüğümüz il genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Merkez ilçeler ve diğer 11 ilçede altyapı güçlendirme ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında Arguvan İlçesi Narmikan Mahallesi’nde tamamlanan içmesuyu hattı çalışmalarıyla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Narmikan Mahallemizde 4 bin 700 metrelik içmesuyu şebekesi hattı yapım çalışmalarımızı tamamladık. Ekiplerimiz bölgede özverili çalışmalar gerçekleştirdi. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinlerimiz güçlü ve sağlıklı bir altyapıya kavuştular. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ