Haber    ARGUVAN GÖÇERUŞAĞI’NA YENİ KANALİZASYON ALTYAPISI

ARGUVAN GÖÇERUŞAĞI’NA YENİ KANALİZASYON ALTYAPISI

Tarih: 26.12.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Arguvan ilçesi Göçeruşağı Mahallesi’nde 4 bin metre uzunluğundaki yeni kanalizasyon altyapısı çalışmalarını sürdürüyor.

Göçeruşağı Mahallesi Muhtarı Turan Çabuk: “Mahallemiz adına önemli bir yatırım bu”

Malatya genelinde İçmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu alt yapı çalışmalarına devam eden MASKİ Genel Müdürlüğümüz, daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir altyapı hedefliyor.

MASKİ Genel Müdürlüğümüz bu doğrultuda Arguvan Göçeruşağı Mahallesi’ne yeni kanalizasyon altyapısı yapıyor. Mahallelerindeki çalışmadan dolayı MASKİ’ye teşekkür eden Göçeruşağı Mahallesi Muhtarı Turan Çabuk, “Benim görev yaptığım mahallede 45 hane var. Altyapı olarak bazı sıkıntılarımız söz konusuydu. Köyümüzün en büyük sıkıntısı altyapıydı. Altyapı olmayınca mahalle için başka şeyler de yapamıyorsun. Sağ olsun MASKİ kanalizasyon altyapısı için çalışmalarını sürdürüyor. Hakikaten mahallemiz adına önemli bir yatırım bu. Çalışmaların tamamlanmasının ardından mahallemiz uzun ömürlü bir altyapıya kavuşacak. Burada 4 bin metrelik bir kanalizasyon altyapısı yapılıyor. Ben tüm MASKİ yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.  

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ