Haber 2018 YILI İÇERİSİNDE 54 FARKLI BAŞLIKTA EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİK

2018 YILI İÇERİSİNDE 54 FARKLI BAŞLIKTA EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİK

Tarih: 7.1.2019

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğümüz (MASKİ), Hizmetiçi eğitim faaliyetleri kapsamında kurumun hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen “kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği” konularında 2018 yılı içerisinde 243 saat süren 54 farklı başlıkta eğitim programı düzenledi.

Eğitimler Sayesinde Daha Donanımlı Bir Personel Yapısı Ortaya Çıkıyor

Kurum olarak personel eğitimine önem verdiklerini belirten MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Personellerimize yönelik düzenli olarak kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği gibi konularda eğitimler vermekteyiz. Bu sayede daha donanımlı bir personel yapısı ortaya çıkıyor. Hizmet içi eğitimlerimiz kapsamında personellerimiz 2018 yılında bir çok önemli konu başlığı altında eğitim görme imkanına sahip oldular. Gelişim beşikten mezara kadar insanoğlunun yeryüzünde kendisine biçilen ömür çerçevesinde çok önemli bir başlık. Yaşadığımız bilgi çağında gelişime ve bilgiye ne kadar önem verirsek o kadar verimli, o kadar başarılı oluruz. İnşallah eğitimlerimiz bundan sonra da devam edecek “dedi. 

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ