Haber PÜTÜRGE TAŞMIŞ’A 4 BİN METRE KANALİZASYON HATTI

PÜTÜRGE TAŞMIŞ’A 4 BİN METRE KANALİZASYON HATTI

Tarih: 28.2.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Pütürge İlçesi Taşmış Mahallesi Kerer Sokak’ta 4 bin metre uzunluğundaki kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarına devam ediyoruz.

Malatya merkez ve diğer ilçeler olmak üzere toplam 13 ilçede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Malatya genelinde altyapı ile ilgili ihtiyaçları karşılamak ve sorunları ortadan kaldırmak için özverili çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

Taşmış Mahallesi Muhtarı Müslüm Endes: “ Çalışmalardan Çok Memnunuz”

Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini ifade eden Taşmış Mahallesi Muhtarı Müslüm Endes: “MASKİ Genel Müdürlüğü Taşmış Mahallemiz Kerer Sokak’ta 4 bin metre uzunluğunda kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor. 30 yıl önce mahallemize kendi imkânlarımızla kanalizasyon hattı yapmıştık. Ancak sorunlar çıkıyordu. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan bu çalışmalarla sorunlar ortadan kalkıyor. Önümüzdeki günlerde de Büyükşehir Belediyemiz tarafından çevre düzenlenmesi yapılacak. Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. “dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ