Haber “SU VE HAYAT” KONULU YARIŞMANIN SON BAŞVURU TARİHİ 8 MART

“SU VE HAYAT” KONULU YARIŞMANIN SON BAŞVURU TARİHİ 8 MART

Tarih: 4.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği “Su ve Hayat” konulu ödüllü Şiir, Kompozisyon ve Resim yarışmasının son başvuru tarihi 8 Mart 2019 Cuma günüdür.

İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde “Su ve Hayat” Konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışması düzenleyen MASKİ Genel Müdürlüğü su tasarrufu konusunda farkındalık oluşturuyor. Öğrenciler yeteneklerini sergileyerek suyun önemini anlatacağı yarışmaya,  3. 4. ve 5. sınıf öğrencileri resim, 6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri şiir, 9. 10.11. ve 12.  sınıf öğrencileri kompozisyon olmak üzere 3 ayrı kategoride katılacaktır. 

           

Resim, şiir ve kompozisyonların öğrenciler tarafından okul müdürlüklerine teslim edilmesi gerekmektedir.  Son teslim tarihi 8 Mart 2019’dir. Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmada; Birincilere dizüstü bilgisayar, ikincilere notebook, üçüncülere tablet ve her kategoride yarışan 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. öğrenciye mansiyon ödülü verilecektir. Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.maski.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ