Haber ŞAHNAHAN’DA ALTYAPI YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

ŞAHNAHAN’DA ALTYAPI YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Tarih: 14.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Yeşilyurt İlçesi Şahnahan Mahallesi’nde toplam 96 kilometrelik uzunluğunda, 11.8 milyon TL maliyetindeki içmesuyu ve kanalizasyon altyapı yenileme çalışmalarına devam ediyoruz.

15 Kilometrelik Kısım Tamamlandı”

Yeşilyurt İlçesi Şahnahan Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yapım çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Şahnahan Mahallesi’nde inşa edeceğimiz 54 kilometre uzunluğunda içmesuyu altyapısının 8 kilometrelik kısmını tamamladık. İçmesuyu çalışmalarımız kapsamında 1 adet 900 tonluk depo, 500 abone bağlantısı yapacağız. Şahnahan Mahallemizde devam eden 42 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon hattı çalışmalarımızın 7 kilometrelik kısmını tamamladık.  500 adet parsel ve 796 adet muayene bacası çalışması yapacağız. Çalışmalarımızın toplam maliyeti 11.8 milyon TL’dir. Daha sağlam altyapı inşa etmek için çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ