Haber 4 MAHALLEYE 6 BİN 500 METRE KANALİZASYON HATTI

4 MAHALLEYE 6 BİN 500 METRE KANALİZASYON HATTI

Tarih: 15.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Doğanşehir Erkenek ve Elmalı, Arguvan Göçeruşağı, Yazıhan Sürür’de toplam 6 bin 50 metrelik kanalizasyon hattı çalışmalarını tamamladık.

“Mahallerimize Kanalizasyon Hattı İnşa Ettik”

Malatya’nın en önemli kurumlarından biri olan ve Malatya’nın nüfusunun tamamına hizmet etmek için çalışarak şehrin altyapısını güvence altına alıyoruz. Kullanım ömrünü tamamlamış altyapıları yenileyerek daha sağlam altyapı inşa ediyoruz. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren  Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Doğanşehir Erkenek’e 350, Doğanşehir Elmalı’ya bin 100 metre, Arguvan Göçeruşağı’na 4 bin metre,  Yazıhan Sürür’e bin 50 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı çalışmalarımızı tamamladık. 4 mahallemizde toplam 6 bin 500 metrelik kanalizasyon hattı inşa ettik. Malatya genelinde kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ