Haber KOZLUCA’DA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

KOZLUCA’DA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Tarih: 27.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Akçadağ İlçesi Kozluca Mahallesi’nde toplam 2.4 milyon TL maliyetinde 19.757 metre uzunluğunda içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışması gerçekleştiriyoruz.

Muhtar Hacı Altıntop: “MASKİ’nin Hizmetlerinden Memnunuz”

MASKİ ekibine teşekkür eden Muhtar Altıntop: “MASKİ Genel Müdürlüğü’nün mahallemize getirdiği güzel bir hizmet var. Kozluca Mahallemiz yaklaşık 20-25 senedir içmesuyu ve kanalizasyon ile ilgili sıkıntı çekmekteydi. Mahallemizin içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yenileniyor. İçmesuyu depomuz yapılıyor. MASKİ Genel Müdürü Sayın Ertan Mumcu ve ekibi mahallemize güzel hizmetler sunuyor. Mahallelim ve kendi adına teşekkür ediyorum.” dedi.


Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Kozluca’ya 19 Bin 757 Metre Altyapı”

Mahallede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren  Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Kozluca Mahalle’mizde 19.757 metre uzunluğunda, 2.4 milyon TL maliyetinde içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında 8.306 metrelik kanalizasyon ve 11.451 metrelik ise içmesuyu hattı inşa ediyoruz. Ayrıca 180 abone bağlantısı, 117 adet parsel bacası, 122 adet muayene bacası ve 1 adet 200 tonluk da içmesuyu deposu yapıyoruz.” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ