Haber ARAPGİR MERKEZDE ALTYAPI YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

ARAPGİR MERKEZDE ALTYAPI YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Tarih: 28.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Arapgir İlçesi merkezinde maliyeti 30 milyon TL olan 85 kilometre içmesuyu ve 86 kilometre kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

“53 Kilometrelik Altyapı Tamamlandı”

               Arapgir İlçesi merkezi ve mahallelerinin altyapısını yenilemek için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Arapgir Merkezde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “İlçe merkezimizin altyapısını yenilemek için çalışmalarımız devam ediyor. Arapgir merkezine inşa edeceğimiz. 85 kilometrelik içmesuyu hattımızın 23 kilometresini tamamladık.Toplamda 86 kilometrelik kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarımızın 30 kilometrelik kısmını tamamladık. Çalışmalarımız kapsamında 2.250 adet abone bağlantısı,1 adet 1500 tonluk depo ve 2 adet 200 tonluk depo inşası, 2.035 muayene ve 4.500 parsel bacası çalışmasını çalışmalarımız devam ediyor. Arapgir İlçemiz ve diğer ilçelerde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.    

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ