Haber YAZIHAN’DA 5 MAHALLEYE 3 BİN 890 METRE ALTYAPI

YAZIHAN’DA 5 MAHALLEYE 3 BİN 890 METRE ALTYAPI

Tarih: 3.4.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Yazıhan İlçesi İriağaç, Akyazı, Şefkiçiftliği, Boztepe ve Sinan Mahallesi’nde toplam 3 bin 890 metrelik altyapı çalışmalarını tamamladık.

Malatya merkez ve diğer 11 ilçede çalışmalar yaptıklarını ifade eden Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Yazıhan ilçemizin genelinde çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda İriağaç’ta bin 300 metre, Akyazı’ya 400 metre içmesuyu hattı inşa etik. Şefkiçiftliği ’ne 760 metre kanalizasyon ve 660 metre içmesuyu hattı çalışmamızı tamamladık. Boztepe’ye 570, Sinan’a 200 metre kanalizasyon hattı olmak üzere toplam 3 bin 890 metrelik hat çalışması gerçekleştirdik. Yazıhan ve Malatya genelinde altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz sağlam altyapı inşa ederek gelecek nesillere yaşanılabilir bir Malatya bırakmaktır. Çalışmalarda özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.  

 

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ