Haber  KANALİZASYON ARIZALARINA KAZISIZ MÜDAHALEYE DEVAM EDİYORUZ

KANALİZASYON ARIZALARINA KAZISIZ MÜDAHALEYE DEVAM EDİYORUZ

Tarih: 5.4.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak içten noktasal kaplama tekniği ile arızalara kazı yapmadan müdahalede bulunmaya devam ediyoruz.

Üstyapıyı Koruyarak Arızalara Müdahale”

Kanalizasyon altyapısında meydana gelen arızalar için uyguladığımız içten noktasal kaplama yöntemi hakkında bilgi veren Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Teknolojiyi yakından takip ederek kazı işlemi yapmadan üstyapıya zarar vermeden arızalara noktasal müdahale ediyoruz. Arızanın olduğu bölgede kanal görüntüleme aracı hattı kontrol ediyor. Hat içinde bulunan arızanın yerini tespit ediyor. İçten noktasal kaplama yöntemiyle gerekli işlemler yapılarak arıza gideriliyor.  Bu yöntem ile çatlak, kırık olan borularımıza içerden müdahale ederek arızayı gideriyoruz. İçten noktasal kaplama ile araç yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kazı yapmadan trafiği aksatmadan arızaya anında müdahale ediyoruz. Bu yöntem ile iş sağlığı ve güvenliğine uygun şartlarda personelimizin çalışmasını sağlıyoruz.” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ