Haber MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ

MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ

Tarih: 9.4.2019

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Malatya özelinde daha önce ulaşılamamış yine Türkiye genelinde de rekor bir oy oranı ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Sayın Selahattin Gürkan seçilmiştir.

Şehrin emini olarak her kesimi kucaklayacağını, herkese hitap edeceğini ve Malatya’nın istikbaline ve geleceğine sahip çıkmak için emin adımlarla yürüyeceklerini ifade eden Başkan Gürkan;  Gönül Belediyecilik destanının Malatya’da yazılması için sokak sokak, ev ev gezdik. 31 Mart’ta evler, sokaklar, mahalleler sesini birleştirdi ve Gönül Belediyeciliği rekor bir oyla Malatya’da kazandı. Medeniyetin doğduğu bu şehirde milletin verdiği görev ağır ve zor olsa da, milletimizin destek ve gayretleriyle zoru kolaya dönüştüreceğiz. Çıktığımız bu yolda dün dediğimiz gibi bugünde şemsiyemiz gökyüzüdür, hizmette güneş gibi olacağız. Hizmet anlayışımızda gökyüzü ve güneş gibi olacağız. İlçe Belediyelerimiz ile birlikte el ele vererek Anadolu’yu Anayurt yapan şehirde yeni destanları hep birlikte yazacağız.” ifadelerini kullandı.

MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’a bu kutsal görevinde muvaffakiyetler diliyoruz.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ