Haber GENEL MÜDÜRÜMÜZ KARATAŞ İLÇE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KARATAŞ İLÇE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Tarih: 7.5.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürümüz Mehmet Yaşar Karataş ve beraberindeki heyet, Darende, Hekimhan, Kuluncak ve Yazıhan İlçesi’ni ziyaret ederek, şube şefliklerinde incelemelerde bulundu. Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Yaşar Karataş Darende Belediye Başkanı Sayın İsa Özkan’ı makamında ziyaret ederek ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Darende Belediye Başkanı İsa Özkan: “Su ve Altyapı Sorunlarının Çözüleceğine İnanıyorum”

“İlçelerin sorunlarını yerinde görmek için göreve başlar başlamaz ilçeleri ziyaret eden Sayın Genel Müdürümüze teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Yaşar Bey, daha önce TEDAŞ’ta il müdürlüğü yapması nedeniyle Malatya’nın bütün sorunlarına vakıf olan bir Genel Müdür. İnşallah Malatya merkez ve tüm ilçelerinin su ve altyapı sorunlarının çözüleceğine inanıyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum. Tekrar birlikte beraber Malatya’mıza ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. “dedi.

 

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş: “Elimizden Gelen Her Türlü Çabayı Sarf Edeceğiz"

“İlçe belediye başkanlarımıza başarılar dilemek ve ilçelerin ihtiyaçlarını öğrenmek için ziyaretlerde bulunuyoruz. İsa Başkanımız geçmiş dönemden deneyimli bir başkanımız. Bu süreç içinde beraber çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Birlik beraberlik içinde Darende İlçemize Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü olarak elimizden gelen her türlü çabayı sarf edeceğiz. Başkanımızın geçmiş deneyimlerinden de faydalanarak daha güzel işler yapacağız inşallah. Kendisine yeni dönemde başarılar diliyorum. Bize düşen bir görev olursa birlikte çözüm bulacağız.” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ