Haber GENEL MÜDÜRÜMÜZ KARATAŞ’TAN HEKİMHAN’A ZİYARET

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KARATAŞ’TAN HEKİMHAN’A ZİYARET

Tarih: 27.6.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda mahalle ziyaretlerine başladık. Genel Müdürümüz Mehmet Yaşar Karataş ve beraberindeki heyet Hekimhan İlçesi Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Özbey: “Teşekkür Ederim”

Ziyaretlerden dolayı mutluluğunu belirterek teşekkür eden Güzelyayla Mahalle Muhtarı Mehmet Özbey: “Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda kendilerini de ağırlamak isteriz. Mahallemizi unutmadığınız için başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan olmak üzere hepinize teşekkür ederim.” dedi.

Karataş: “Mahalle Ziyaretlerimize Başladık”

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatlarıyla mahalle gezilerini başlattıklarını ifade eden  Genel Müdürümüz Mehmet Yaşar Karataş: “Mahalle gezilerimizin ilkini gerçekleştirdik. Sorunları olan mahallelerimizi dikkate alarak yola çıktık. Muhtarımız ve mahalle sakinleri bizleri coşkuyla karşıladı. Mahallemizin sorunlarını dinleyerek tespitler yapıyoruz. Muhtarımız ve mahalle sakinleriyle iş birliği içinde olarak aciliyeti olan çalışmalarımızı planlayacağız. En kısa sürede sonuçları görmek için gayret göstereceğiz. Ziyaret ettiğimiz tüm mahallelerde bu tür çalışmalarımızı yapacağız. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, vatandaşımızın temel ihtiyacı olan su ve kanalla ilgili mağduriyetlerini mümkün mertebe çözmeye çalışacağız. “dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ