Haber MASKİ GENEL MÜDÜRÜ KARATAŞ İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ KARATAŞ İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Tarih: 21.5.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde merkez Battalgazi – Yeşilyurt ve diğer 11 mahallede gerçekleştirdiği çalışmalarla şehrin altyapısını yeniliyor. İlçelerde gerçekleştirilen ve ihtiyaç olan çalışmaları yerinde görmek için incelemeler yapan MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, ilçe ziyaretleri kapsamında Doğanşehir ve Akçadağ’a ziyaretlerde bulundu.

     İlk olarak Doğanşehir İlçesi’ni ziyaret eden Genel Müdür Karataş, Belediye Başkanı Vahap Küçük ile bir araya gelerek ilçede  yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Görüşmenin ardından Doğanşehir Ekip Evini ziyaret eden Genel Müdür Karataş, personellere kolaylıklar diledi.

   Doğanşehir İlçe ziyaretlerinden sonra Akçadağ İlçesi’ne giden Genel Müdür Karataş, Akçadağ Şube Şefliğini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ