Bizden Haberler

   Haberler
   Duyurular
 
 
 
 


  Haberler

 

MASKİ’DEN ÇOCUKLARA 22 MART DÜNYA SU GÜNÜ PROGRAMI
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Malatya Melekbaba Mahallesinde bulunan Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz İlkokulu’nda, Dünya Su Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Miniklere, günün anlam ve önemine binaen tiyatro gösterisi yapıldı.

4 MAHALLENİN ALTYAPISI TAMAMEN YENİLENDİ
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde içmesuye ve kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, Battalgazi Gülümuşağı, Yeşilyurt Çayırköy, Seyituşağı ve Kale’nin Kumluyazı mahallelerine maliyeti 1.2 milyon TL tutarında olan 25 km içmesuyu hattı çalışması yapıldı.

MASKİDEN 5 MAHALLEYE 1.6 MİLYON TL’LİK YATIRIM
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde içmesuye ve kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, Darende İlçesi’ne bağlı Kerimli, Başdirek, Doğanşehir İlçesi’ne bağlı Küçüklü Mahallesi ve Akçadağ İlçesi’ne bağlı Yaylımlı ve Kömekavak Mahallesi’ne maliyeti 1.6 milyon TL olan 16.3 km içmesuyu ve kanalizasyon hattı çalışması yapıldı.

İNÖNÜ ve SEYRAN MAHALLELERİNİN BEKLEDİĞİ İMZALAR ATILDI
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında İnönü ve Seyran mahallelerine maliyeti 9.6 milyon TL tutarında 34,2 km’lik içmesuyu hattı çalışması yapılacak.

SON 3 YILDA 136 BİN METRE HAT GÖRÜNTÜLENDİ ve TEMİZLENDİ
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, şehrin yağmursuyu drenaj ve kanalizasyon hatlarını kanal görüntüleme robotu ile incelemeye aldı. Son 3 yılda Malatya genelinde 136 bin metre hat temizlemesi ve görüntüleme çalışmaları yaptık.

PÜTÜRGE’NİN İÇMESUYU ve KANALİZASYON HATTININ TAMAMI YENİLENDİ
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde içmesuyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında 6.3 milyonluk yatırımla Pütürge İlçesine 50 yıl hizmet verecek modern bir altyapı çalışması tamamlandı.

YAKINCA ve BOSTANBAŞI MAHALLELERİNİN İÇMESUYU ALTYAPISI TAMAMEN YENİLENİYOR
 
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, merkez mahallerde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yakınca ve Bostanbaşı Mahallelerinde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmalarına yeni başlandı.


DİĞER HABERLER :  1   2      3      4      5      6      7      8      9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31      32      33      34      35      36      37      38      39      40      41   

Tasarım ve Kodlama:
Maski Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı - 2014 ©